Корзина
82 отзыва
+380635342228
+380961090110
+380951053838
КоСА-Сервис
Корзина

РОБОТ СОФІЯ У ВИШИВАНЦІ

Робот Софія в Києві протягом 13 хвилин відповідала на запитання журналістів.

У робота розпитували яке майбутнє чекає людство, а також перевірили чи є у неї почуття гумору

Інтерв'ю робота Софії викликало ажіотаж. Побачити чудо техніки прийшло понад сотню журналістів. У прес-центр Палацу спорту, Софію приніс на руках чоловік. Жінка-робот була накрита чорною тканиною. Коли її зняли, всі були здивовані, Софія одягнена у вишиванку, а губи, схоже, були нафарбовані. На місці зіниць спалахували мініатюрні червоні лампочки. А в прозорій потиличної частини голови всім було видно, як в її "мозку" при кожному сказаному слові рухається деталь у вигляді мініатюрної букви Т. Спілкувалися з нею англійською. Двічі робот Софія робила довгі паузи, підшукуючи відповіді. Іноді на обличчі виявлялося подібність емоції, схожою на людську усмішку.

 

Робот Софія - андроїд з 62 емоціями, який був "народжений" у 2015-му гонконгською компанією Hanson Robotics. До речі, на один із серйозних питань в Києві Софія пожартувала: "Що ви таке питаєте? Мені ж тільки 3 роки!". Один з гостей попросив у неї дозволу поцілувати, і робот кокетливо сказала: "Тільки в щічку". Під оплески хлопець піднявся на сцену, сказав "Привіт, крихітко" і поцілував її. До речі, колись вона відмовила в цьому знаменитому акторові Віллу Сміту. Сім'я з Одеси подарувала їй букет квітів, а одна з дівчат - ляльку-мотанку. Коли ще одна жінка передала їй подарунок, Софія сказала: "Я люблю блищати!".

Софія позитивно висловилася про зустріч з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. За її словами, він дуже привабливий і розумний.

Робот також прокоментував заяву глави Tesla Ілона Маска про те, що робототехніка може захопити світ. На її думку, це більше прийшло зі сфери розваг, а насправді роботи повинні співпрацювати з людьми

Робот змодельований за образом актриси Одрі Хепберн. Вона володіє складним штучним інтелектом і здатна розпізнавати обличчя. Софія вміє адаптуватися до поведінки людей, імітувати людські жести, вирази обличчя і понад 60 емоцій. Особливість - вміння відповідати на певні питання і проводити прості бесіди.

Другие новости