Корзина
82 отзыва
+380635342228
+380961090110
+380951053838
КоСА-Сервис
Корзина

НАСЛІДКИ НАКОПИЧЕННЯ ПИЛУ В КОМП'ЮТЕРІ!

Велика кількість поломок комп'ютерів відбувається через пил. Шар пилу збирає статичну електрику і здатний перевантажити будь-який елемент, що призведе до його виходу з ладу. Крім того, пил, осідаючи на компонентах комп'ютера, утворює шар, який не дозволяє відводити тепло. В результаті відбувається перегрів електроніки комп'ютера. Спочатку буде нестабільна робота, потім можливо перегорання як окремих елементів, так і цілих блоків комп'ютера.
Так само пилом забиваються вентиляційні канали та фільтри, що тягне за собою перегрів як процесора з блоком живлення, так і відеокарти з жорстким диском.
Найчастіше від пилу страждають блоки живлення і системи охолодження, через те, що основний потік повітря проходить через них.
Небезпечно так само залишати пил в блоці живлення. У разі його виходу з ладу можлива смерть всієї електроніки комп'ютера.
Крім пилу є ще одна небезпека. Між центральним процесором і охолоджуючим його радіатором є спеціальний тепловідвідний шар — термопаста.
За рік і більше роботи цей шар висихає і перестає виконувати свої функції. Підтримувати нормальний стан термопасти так само важливо, як чистити комп'ютер від пилу.
Бажано раз на пів року міняти термопасту на процесорі.
При перегріві процесора якщо захисна електроніка не встигне вимкнути його, то процесор просто перегорає.
Радимо здавати ваш ПК на технічне обслуговування вчасно.
Другие статьи