Корзина
+380635342228
+380961090110
+380951053838
КоСА-Сервис
Корзина

ТОП 8 ОСНОВНИХ ОЗНАК ЩО ВАШ КОМП'ЮТЕР СКОРО ВИЙДЕ З ЛАДУ!

Як правило комп'ютер ламається не на рівному місці. Виявляються певні ознаки, на які варто звернути увагу. Розглянемо їх детальніше.
1. Жорсткий диск став працювати голосно і повільно.
Однією з ознак можливого швидкого виходу з ладу HDD, може бути збільшений шум обертання його дисків або більш гучний тріск головок. Також якщо через раз запускаються деякі програми, відбуваються випадкові помилки з файлами, при старті системи включається автоматична перевірка диска на помилки, то це ознака швидкого виходу з ладу жорсткого диска. Для того що б переконається в цьому, встановіть програму для перевірки диска.
2. Windows став гальмувати. ОС так влаштована, що постійно забивається сміттям. Чим більше встановлено програм, тим повільніше працює система. Навіть коли ми видаляємо програми, все одно залишається сміття або сліди. З часом це призводить до більш повільної роботи, до більшого часу завантаження і помилок. Коли все стає зовсім погано — систему перевстановлюють.
3. Артефакти на екрані монітора.Якщо на екрані став з'являтися сміття, то це ознака старіння відеокарти. Артефакти частіше зустрічаються в іграх, але ще гірше якщо вони присутні на робочому столі, тоді відеокарті залишилося недовго жити.
4. Сильно шумлять вентилятори. Збільшення рівня шумів вентиляторів означає, що комплектуючі перегріваються і можуть вийти з ладу. Причиною може бути велика кількість пилу або засохла термопаста, яку потрібно замінити.
5. Звукові сигнали при включенні комп'ютера. Якщо комп'ютер почав пищати при включенні, хоча раніше цього не відбувалося, то варто більш детально розглянути цю проблему. Можливо, наступного разу системник взагалі не запуститься! Різні звуки можуть видаватися і при запущеному Windows, що може означати перегрів або інші проблеми.
6. Зависання на рівному місті. Наприклад, коли немає особливого навантаження, просто сидиш в інтернеті або читаєш текст — та раптом все завмирає! Допомагає тільки перезавантаження. У цьому може бути винна материнська плата або інші комплектуючі.
7. Мимовільні перезавантаження. Явна ознака проблем з обладнанням. Навряд чи вдасться розв'язувати проблему не розбираючи системний блок. Сюди ж можна віднести ситуацію коли комп'ютер сам вимикається. Буває, що перед перезавантаженням з'являються повідомлення про помилки, типу «помилка читання пам'яті за адресою ...». Це ознака проблем з оперативною пам'яттю, материнською платою або блоком живлення.
8. Помилки в журналі Windows 7/8/10 Щоб потрапити в журнал Windows клікніть по значку «Комп'ютер» на робочому столі та виберіть «Управління». У дереві зліва потрібно зайти в «Перегляд подій -> Журнали Windows -> Система». Перегляньте події праворуч на предмет великої кількості помилок, помічених червоним знаком.
Пройдіться по помилках і спробуйте знайти підозрілі. Ви маєте можливість копіювати текст помилки та пошукати в пошукових системах будьте готовими описати проблему.
Ми описали 8 ключових ознак, які можуть означати швидку поломку комп'ютера або його окремих частин. Якщо проблема з'явилася, то її потрібно своєчасно вирішувати.
Якщо Ваша техніка зламалася, телефонуйте або завітайте до нас з радістю Вам допоможемо.
Сервісні центри «Коса-Сервіс»⚙️
Буча, вул. Руденко 2
Київ, вул. Підлісна, 1, Сільпо 2 поверх
Вишневе, вул.Миколи Хвильового 1
Ірпінь вул. Слов'янська, 35 ТЦ Гулівер 1 поверх
+38044-333-86-48 Багатоканальний
+38063-534-22-28 LifeCell
+38096-109-01-10 Kyivstar
+38095-105-38-38 Viber/(MTS) Vodafone
#Ремонт #буча #ірпінь #вишневе #софіївськаборщагівка #київ#новобіличі
Предыдущие статьи