Корзина
82 отзыва
+380635342228
+380961090110
+380951053838
КоСА-Сервис
Корзина

5 РЕКОМЕНДАЦІЙ ЯК ВИБРАТИ КАВОМАШИНУ В ОФІС

1) Бажано відразу прояснити яку каву ви будете готувати - зазвичай вибір зводиться до "тільки чорної" або "хочемо капучино". Або ж у тому числі та для молочних напоїв, але тоді потрібний автоматичний капучинатор. Збивати молоко на ручному капучинаторі по факту або не будуть взагалі, або спробують, але з сумнівним успіхом.
2) Також треба вирішити, чи буде машина обслуговуватися у підрядної організації, або усі операції по підтримці працездатності ви робитимете своїми силами. А будь-яку кавомашину потрібно чистити, і чищень цих декілька видів. Якщо за кавомашиною в офісі ніхто не стежитиме, то краще брати капсульну.
3) Капсульна кавомашина в офіс ідеально вписується якщо: офіс маленький і передбачається мале споживання кави. Якщо проаналізувати ціно затрати - капсули, це переплата відносно зерна, але є перевага в максимально простому обслуговуванню. Доглядати за такою кавомашиною майже не треба.
4) Другий варіант кавомашини в офіс - зерновий автомат з упором на чорну каву. Відсутність автоматичного капучинатора це - просте обслуговування та хороша надійність. Але у будь-якому разі мається на увазі, що кава п'ється вже у більшій кількості, ніж у варіанті капсульної машини.
5) Кавомашина для офісу з автоматичним капучинатором для капучино та інших молочно-кавових напоїв. Потрібно розуміти, що при виборі цього варіанту, особливо, якщо споживачів багато, серйозно зростає вартість відповідної кавомашини, та вимоги за догляданням за нею. Так що рекомендуємо, добре подумати та оцінити ваші можливості. Інакше велика спокуса вибрати недорогу домашню кавомашину з автоматичним капучинатором. Яка при недостатньому догляданню, за короткий термін життя в офісі, перестане нормально збивати піну для капучино. І виправити це буде не так просто.
Якщо ж є упевненість, що співробітникам потрібні молочно-кавові ласощі, та буде вибрана людина, готова узяти шефство над кавомашиною, то краще вибирати варіант, з автоматичним капучинатором.
Сподіваємося що дані поради допоможуть вам вибрати правильний варіант кавомашини для вашого офісу.
Якщо Ваша кавомашина зламалася, завітайте до нас з радістю Вам допоможемо.
Сервісні центри «Коса-Сервіс»
Буча, вул. Руденко 2
Київ, вул. Підлісна, 1, Сільпо 2 поверх
Ірпінь вул. Соборна, 103
+38044-333-86-48 Багатоканальний
+ 38063-534-22-28 LifeCell
+ 38096-109-01-10 Kyivstar
+ 38095-105-38-38 Viber/(MTS) Vodafone
Другие статьи