Корзина
+380635342228
+380961090110
+380951053838
КоСА-Сервис
Корзина

3D ТЕЛЕВІЗОРИ НЕ АКТУАЛЬНІ, НОВІ ВИПУСКАТИ ВЖЕ НЕ БУДУТЬ?

 

Деякий час виробники телевізорів, моніторів активно розвивали тему 3D. Навіть говорили що настала нова епоха тривимірного телебачення.

Висока ціна зовсім не відлякувала покупців. Відчувши прибуток, стали випускати «3D пристрої» і виробники планшетів з телефонами. Але популярністю вони не користувалися, а з плином часу стали затухати й продажі 3D телевізорів.

У березні цього року відразу кілька великих компаній оголосили про те, що припиняють випуск таких пристроїв. Це пов'язано з тим що 3D телевізори відразу після буму «тривимірності» просто перестали купувати. Стало очевидно що 3D нікому не потрібно, а техніка з такою функцією набагато складніше звичайної, тому й коштує набагато дорожче.

Точку зору компаній, які припиняють випуск 3D систем, можна зрозуміти. Частка ринку таких телевізорів скорочується, починаючи з 2012 року. У 2016 році продажі 3D ТВ склали лише 8% від загальної кількості продажів телевізорів.

Крім великих компаній, припиняють випускати 3D телевізори й менш відомі виробники.

Жодна з компаній не представила нову модель 3D телевізора на виставці споживчої електроніки, яка проходила в цьому році в Лос-Анджелесі.

Диски з 3D-контентом ще випускаються, але їх теж стає все менше.📉

У найближчі роки відродження 3D напрямки чекати не варто. Звичайно, прихильники 3D ще є, але їх залишається все менше.

Що ж в тренді зараз?

Зараз набагато більше покупців цікавляться 4K телевізорами, їм просто не потрібна 3D функція.

Функції на зразок 4K / UHD, HDR стали більш потрібними.

4K, 8K, UHDTV

У 2012 році Асоціація споживчої електроніки (CEA) визначила основні характеристики для телевізорів, моніторів і проекторів надвисокої чіткості для відображення контенту з роздільною здатністю 4K, а також затвердила термін Ultra High-Definition для позначення пристроїв, які відповідають цим характеристикам.

Однак, як виявилося, 4К - це далеко не межа. Компанія LG на CES-2018 представила прототип 88-дюймового OLED-телевізора. Ще одну цікаву модель формату 8К представила Sony: екран з діагоналлю 85 дюймів виконаний на базі рідких кристалів з піковою яскравістю до 10 000 люмен - що є абсолютним рекордом.

НDR Формат HDR (High Dynamic Range) - розширений динамічний діапазон - дозволяє передавати зображення з більш високим рівнем контрасту між чорними та білими ділянками картинки. Технологія збільшує колірну гамму практично у два рази та здатна відображати ідеальний чорний колір. Ця технологія дає глядачу куди більший психологічний ефект, ніж 3D, причому для перегляду не потрібно ніяких спеціальних пристосувань.

Smart TV «Розумне телебачення» - це софт, за допомогою якого можна зі звичайного телевізора зробити медіа-центр, гібрид телеприймача і комп'ютера. Багато телевізорів оснащені власними браузерами та користувач може виходити в інтернет з телевізора так само вільно, як з ПК або планшета.

Голосове керування.

Дозволяє виконувати пошук програм і контенту на телевізорі та запускати різні функції системи webOS голосовими командами.

Може бути, що колись 3D телевізори знову стануть популярними, але це трапиться явно не в найближчі роки. 3D ТВ вже не цікаві нинішнім покупцям і виробники вирішили сконцентруватися на HDR, набагато більш універсальною технологією.

 

Якщо Ваша техніка зламалася, завітайте до нас з радістю Вам допоможемо.

Сервісні центри «Коса-Сервіс»

Буча, вул. Руденко 2

Київ, вул. Підлісна, 1, Сільпо 2 поверх

Ірпінь вул. Соборна, 103

+38044-333-86-48 Багатоканальний

+ 38063-534-22-28 LifeCell

+ 38096-109-01-10 Kyivstar

+ 38095-105-38-38 Viber/(MTS) Vodafone

Предыдущие статьи