Корзина
+380635342228
+380961090110
+380951053838
КоСА-Сервис
Корзина

НЕ КОНТАЧИТЬ? ЧОМУ ВАШ ГАДЖЕТ НЕ ЗАРЯДЖАЕТСЯ?

НЕ КОНТАЧИТЬ? ЧОМУ ВАШ ГАДЖЕТ НЕ ЗАРЯДЖАЕТСЯ?

Найбільш поширені причини чому ваш гаджет не заряджається: несправна зарядка, та несправний роз'єм.⛑️

Перша причина несправна зарядка.

Якщо телефон, ноутбук або планшет не заряджається, при підключеній зарядці, вірогідна причина криється в несправному зарядному пристрої. Зверніть увагу, як багато хто з нас зберігає зарядку. Користувач просто скручує шнур, обмотує навколо штекера або просто мнуть кабель. Через такі навантаження може статися розрив дроту в ізоляції. Також, якщо на роз'єм потрапила вода, він може окислюватися. На кабелі можуть з'явитися ушкодження, на зразок тріщин і розтягувань. Перевірте чи заряджається ваш пристрій на іншій зарядці. Несправний зарядний пристрій замінить на новий.

 

Друга причина несправний роз'єм.

Буває декілька видів роз'єму micro USB type B: штекер micro - USB може мати довжину 6,5 мм, а може і 5,5 мм, в екзотичних випадках до 7,5 мм Найчастіше використовують роз'єм глибиною 5,5 мм, але частина виробників іноді використовує рішення на 6,5 мм

Як розумієте штекер в роз'ємі входить не до кінця, користувач докладає зайві фізичні зусилля, тим самий провокуючи поломку роз'єму.

Наша рада: не докладайте зайві зусилля підключаючи телефон на зарядку, щоб не довелося ремонтувати роз'єм зарядки micro USB.

Враховуючи те, скільки разів користувач використовує зарядний пристрій, роз'єм може з часом розхитатися. Не виключено, що контакти могли окислитися або забруднитися.

Забруднений роз'єм почистити не складно. Вам знадобиться тонка кисть і спирт. Злегка умочіть пензель в спирт і акуратно видаліть бруд з роз'єму.

А ось лагодити розхитаний роз'єм своїми силами не слідує. Найнадійніше віднести пристрій в сервісний центр.

Рекомендації як правильно підібрати блок живлення для ноутбука.

1. Бренд Вашого ноутбука.

2.Потужність Вашого блоку живлення. Потужність блоку живлення вказана або на наклейці рідного блоку живлення або на наклейці самого ноутбука.

3. Тип конектора

4. Модель або маркування самого блоку живлення

5. Якість

Найкращий варіант - це придбати оригінальний зарядний пристрій. Такі зарядки будуть значно дорожчі за вартістю. Але якщо немає можливості купити оригінальний блок живлення, можна вибрати з пропонованих копій.

Якщо Ваша техніка зламалася, або вам треба замінити зарядний пристрій завітайте до нас з радістю Вам допоможемо.

Сервісні центри «Коса-Сервіс»

Буча, вул. Руденко 2

Київ, вул. Підлісна, 1, Сільпо 2 поверх

Ірпінь вул. Соборна, 103

+38044-333-86-48 Багатоканальний

+ 38063-534-22-28 LifeCell

+ 38096-109-01-10 Kyivstar

+ 38095-105-38-38 Viber/(MTS) Vodafone

Предыдущие статьи