Корзина
+380635342228
+380961090110
+380951053838
КоСА-Сервис
Корзина

ПІДГОТУЙ СТРУМЕНЕВИЙ ПРИНТЕР ДО ОСЕНІ

ПІДГОТУЙ СТРУМЕНЕВИЙ ПРИНТЕР ДО ОСЕНІ

Струменеві принтери - машини, які потребують належного догляду, щоб добре працювати. Вони надійні в роботі, але якщо надовго залишити їх без діла, можуть з'явитись неприємності. 

Якщо струменевий принтер стоїть без діла декілька тижнів, забруднення сопел майже гарантоване. Це стосується навіть сучасних моделей, в яких відстежують тривалість простою. Надійно струменеві принтери працюють при їх щоденному використанні. Якщо ж це не так, треба раз на тиждень друкувати пробну сторінку усіма чорнилами, а потім, запускати утиліту перевірки сопел.

Якщо принтер вже простояв без діла занадто довго, забруднення сопел проявиться на тестовій сторінці. В цьому випадку запустите програму очищення, потім ще раз утиліту перевірки сопел, щоб упевнитися у відсутності забруднення. Якщо на відбитках раптом стали з'являтися тонкі білі смужки, що проходять по усій сторінці, причина зазвичай полягає в забруднені одного або декількох сопел. Щоб переконатися, що справа саме в цьому, слід запустити утиліту перевірки сопел, а потім привести в дію програму очищення.

Якщо один цикл очищення не допомагає, запустіть програму очищення і потім утиліту перевірки сопел ще раз. Не запускайте утиліту очищення двічі підряд, не роздрукувавши що-небудь між цими циклами. Оскільки процес очищення викликає в деяких принтерах появи повітряних бульбашок. Друк в інтервалах між циклами очищення дає принтеру можливість "виплюнути" ці бульбашки. Друк пробних сторінок може навіть привести до усунення неполадки.

Змазанність зображення вказує на те, що до друкувальної голівки пристав пил або бруд. Якщо сопла принтера складають частину картриджів, що відрізняє більшість моделей компаній HP і Lexmark, можна спробувати витягнути їх та почистити. Для цього візьміть невеликий клаптик бавовняної тканини, що не залишає ворсинок.

Якщо ваш струминний принтер вийшов з ладу приносите відремонтуємо.

Якщо Ваша техніка зламалася, завітайте до нас з радістю Вам допоможемо.

Сервісні центри «Коса-Сервіс»

Буча, вул. Руденко 2

Київ, вул. Підлісна, 1, Сільпо 2 поверх

Ірпінь вул. Соборна, 103

+38044-333-86-48 Багатоканальний

+ 38063-534-22-28 LifeCell

+ 38096-109-01-10 Kyivstar

+ 38095-105-38-38 Viber/(MTS) Vodafone

Предыдущие статьи