Корзина
+380635342228
+380961090110
+380951053838
КоСА-Сервис
Корзина

Уперше за багато років Microsoft оновить додаток "Блокнот"

Уперше за багато років Microsoft оновить додаток "Блокнот"

Досить несподівано корпорація Microsoft вирішила оновити додаток Notepad ("Блокнот") для Windows і додати в нього ряд нових функцій. Упродовж багатьох років це застосування обходилося без змін, але в наступному великому оновленні Windows 10 було вирішено приділити увагу і йому. Так, оновлений "Блокнот" дозволить масштабувати текст. Для цього треба натиснути клавішу "ctrl" і обертати колесо миші. Також додана підтримка розриву рядка Unix/Linux (LF) і Macintosh (CR). Рядок стану тепер буде включений за умовчанням, і вона здатна показувати номери рядків і стовпців, коли включено перенесення слів.

Водночас, в "Блокнот" додана підтримка поєднання клавіш "ctrl"+"backspace" для видалення попереднього слова. Крім того, підвищена продуктивність при роботі з великими файлами. Доданий пошук слів в Bing, для цього треба кликнути по слову правою кнопкою миші.

Ці нововведення стануть доступними користувачам разом з випуском наступного великого оновлення для Windows 10. Реліз очікується ближче до кінця поточного року.

Предыдущие статьи